Pomieszczenia biurowe do wynajęcia

  • oferta-biur-do-wynajecia-bielsko
  • biuro-do-wynajecia-sala-bielsko

Biuro do wynajęcia Bielsko-Biała – czy to jest właśnie hasło, którego poszukujesz? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Nasza firma posiada całą gamę biur oraz innych powierzchni użytkowych do wynajęcia. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko lokale biurowe, ale także powierzchnie handlowo-usługowe, sale konferencyjne czy ofertę wirtualnego biura. Co wyróżnia nas od innych firm?

 

Komfortowe biura do wynajęcia – Bielsko-Biała centrum

Lokalizacja to bezsprzecznie jeden z większych atutów naszych biur do wynajęcia. Pomieszczenia znajdują się w samym centrum miasta. Dzięki temu dojazd do biura jest niezwykle prosty i komfortowy, nawet dla tych osób, które nie posiadają samochodu. Ponadto przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking. Dodatkowo każdy z najemców ma możliwość wynajmu sali konferencyjnej na szkolenia czy spotkania biznesowe. Każde z oferowanych przez nas biur do wynajęcia jest dostępne od zaraz.

 

 

 

Wirtualne biuro w Bielsku-Białej

Dla osób prowadzących firmę w domu lub terenie przygotowaliśmy ofertę wirtualnego biura. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać stały adres siedziby firmy różniący się od adresu zamieszkania. Wirtualne biuro oznacza także mniejsze koszty utrzymania firmy ze względu na brak konieczności wynajmu biura i opłat związanych z jego eksploatacją. Naszym klientom oferujemy także możliwość skorzystania z oferty wynajmy sali konferencyjnej.

 

Wynajem sali konferencyjnej

Biuro do wynajęcia to jeszcze nie wszystko, kiedy prowadzi się własną działalność. Często niezbędna okazuje się także sala konferencyjna, w której można przeprowadzić różnego rodzaju szkolenia, wykłady czy spotkania biznesowe. Wynajem sali konferencyjnej to świetna oferta dla osób, które raz na jakiś czas chciałby skorzystać z atutów takiego pomieszczenia. Nasza sala posiada dostęp do Internetu i w układzie konferencyjnym pomieści 15 osób.

 

Sprawdź szczegóły poszczególnych ofert w odpowiednich zakładkach. Obejrzyj galerie zdjęć naszych pomieszczeń do wynajęcia. Powierzchnia handlowo-biurowa, wirtualne biuro, sala konferencyjna, a może biuro do wynajęcia w Bielsku- Białej? Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie idealne pomieszczenie.